Aktualności

 

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium.

Między 4 a 6 października 2016 roku odbyły się  Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium. Przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Września, Starostwa Powiatowego we Wrześni, Stowarzyszenia A2-Wielkopolska, Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz innych jednostek samorządu terytorialnego (Chodzież, Śrem, Poznań, Suchy Las, Pleszew) reprezentowali Region Wielkopolski. Ich udział w tym przedsięwzięciu został dofinanswany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 -2020. Targi Expo Real odwiedziło ok. 40 000 osób z 77 krajów. Na powierzchni 64 000m2 ponad 1700 wystawców prezentowało swoje produkty i usługi, skierowane do profesjonalistów i inwestorów. Targi w Monachium oferują optymalne warunki dla skutecznego nawiązywania kontaktów i odkrywania możliwości biznesowych skoncentrowanych wokół rynku nieruchomości.

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie