Aktualności

 

Wyjazd studyjny członków Stowarzyszenia do Kieleckiego Parku Technologicznego

 

Miejsce to nastawione jest na innowacyjność, kreatywność, otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski oraz  zagranicy. Park oferuje nowoczesną i profesjonalnie przygotowaną infrastrukturę oraz uzbrojone tereny inwestycyjne, objęte działaniem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firmy prowadzące działalność na terenie KPT mogą korzystać, z jednej strony z udogodnień parkowych, z drugiej zaś, z przywilejów podatkowych. Oferta instytucji jest zawsze odpowiedzią na indywidualne potrzeby potencjalnych współpracowników.

KPT składa się z Zespołu Inkubatorów Technologicznych oraz Centrum Technologicznego. Pierwsza z Instytucji powstała z myślą o młodych firmach. Atutami Zespołu Inkubatorów są: dobrze wyposażona i atrakcyjnie zlokalizowana infrastruktura, preferencyjne warunki wynajmu oraz szeroki wachlarz usług  biznesowych i rozwojowych dla start up-ów oraz mikroprzedsiębiorstw. W Centrum Technologicznym do dyspozycji firm przygotowane zostały nowoczesne hale produkcyjne oraz budynek laboratyjno-biurowy. Częściami Kieleckiego Parku Technologicznego są także: Centrum Fashion Design, Centrum Druku 3D, Energetyczne Centrum Nauki oraz Centrum Kompetencji ICT.

 

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie