Aktualności

 

Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, 11-14.10.2016r.

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska było obecne na targach POL-ECO-SYSTEM. Targi, które powstały w miejsce kwartetu marek: Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec, odbywały się w dniach od 11 do 14 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Celem POL-ECO-SYSTEM była prezentacja zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie w znalezieniu partnerów biznesowych.

Stowarzyszenie promowało oferty inwestycyjne składające się z licznych terenów przeznaczonych pod aktywizację gospodarczą, w większości uzbrojonych i korzystnie zlokalizowanych w 16 samorządach leżących przy autostradzie A-2.

Na stoisku zaprezentowano szereg ofert inwestycyjnych, prowadzono wiele rozmów z inwestorami, wystawcami oraz udzielano szczegółowych informacji dotyczących konkretnych projektów inwestycyjnych.

Tegoroczna edycja targów POL ECO SYSTEM odbyła się pod Honorowym Patronatem Ministra Środowiska. Targi jak zwykle zgromadziły ekspertów z branży ochrony środowiska oraz gości, którym bliskie są idee związane ze świadomością i edukacją ekologiczną, ochroną przyrody i zrównoważonym rozwojem. POL ECO SYSTEM to doskonałe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń dla przedstawicieli administracji publicznej, biznesu, nauki, polityki i mediów.

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie