Aktualności

 

26.07.2016 r.

Zapraszamy na Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu

Targi POL-ECO-SYSTEM od lat są miejscem, gdzie oferta handlowa wystawców jest uzupełniana przez organizowane w przestrzeni ekspozycyjnej konferencje i seminaria. W tym roku nastąpi jeszcze większa integracja ekspozycji targowych z bogatą ofertą wydarzeń. Sprzyjać temu będzie zlokalizowanie ich głównie w czteropaku (pawilony: 7, 7A, 8 i 8A) oraz połączenie kilkunastoletniej tradycji seminariów Forum Czystej Energii i Forum RIPOK z Międzynarodowym Kongresem Ochrony Środowiska ENVICON. Przez to część obrad Kongresu ENVICON otworzy się na zwiedzających targi POL-ECO-SYSTEM.

 

Stowarzyszenie również w tym roku będzie wystawcą Targów POL EKO SYSTEM w Poznaniu, zapraszamy na nasze stoisko do zapoznania się z naszą ofertą.

Ponadto Forum Czystej Energii 3-dniowy obszerny program edukacji, obejmujący swym zakresem najaktualniejsze zagadnienia i problemy związane ze stanem oraz perspektywami rozwoju energetyki odnawialnej. Zaplanowana tematyka tegorocznego Forum to m.in. zmiany prawne, finansowanie PPP, magazynowanie energii, elektrownie słoneczne na zrekultywowanych składowiskach komunalnych, biogaz i biomasa, geotermia, panele fotowoltaiczne - zastosowanie w ekranach akustycznych oraz inne.

Forum RIPOK będzie miejscem, gdzie inwestorzy i eksploatatorzy tych instalacji dyskutować będą o kierunkach rozwoju branży zagospodarowania odpadów.

Odbędzię się również Forum Recyklingu, które w tym roku poruszy m.in. tematykę zagospodarowywania zużytego sprzętu elektrotechnicznego, złomu i tworzyw sztucznych oraz odpady komunalne, opakowania, a także recykling organiczny.

Reprezentacyjna Aleja Lipowa w tzw. Czteropaku stanie się miejscem spotkań i oficjalnych uroczystości: otwarcia targów, wręczenia medali i wyróżnień, finału konkursu o Puchar Recyklingu, debat, happeningów i warsztatów.

Z myślą o realizacji przez lokalne władze zasad zrównoważonego rozwoju zorganizowany zostanie również Konwent Samorządów.

 

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie