Aktualności

 

02.06.2016 r.

Targi China Homelife Show

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce. Tegoroczne targi to znakomita okazja, aby nawiązać współpracę z najlepszymi przedsiębiorstwami Państwa Środka. Ze strony chińskiej weźmie udział około 800 partnerów handlowych. Z Europy Środkowej i Wschodniej 1500 przedsiębiorców z 14 krajów.

Patronat medialny objął Ogólnopolski dwutygodnik Budowlany PROFILE, gazeta działa nieprzerwanie od ponad 60 lat, będąc w centrum wydarzeń gospodarczych, ekonomicznych i społecznych mających miejsce w Polsce  i innych krajach.

Targi China Homelife Show przez ostatnie 4 lata były organizowane z sukcesem w Poznaniu i dały niezbity dowód na to, jak ważna jest impreza dla świata biznesu.  Aby zapewnić jego przedstawicielom jeszcze lepsze warunki do zapoznania się z olbrzymim potencjałem produkcji chińskiej, organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego PTAK Warsaw Expo Nadarzyn, które stało się najlepszym miejscem do prezentacji ponad 60.000 certyfikowanych produktów z różnych branż.

Podczas targów China Homelife Show można skorzystać ze STREFY MATCHMAKINGU – co daje nam możliwość bezpośrednich rozmów z kontrahentami z Chin, a także HOSTED BUYERS PROGRAM – jest to program zapewniający m.in. bezpłatną usługę tłumaczy z języka chińskiego.

  Zachęcamy do udziału w wyżej wymienionym wydarzeniu poprzez rejestrację online na stronie internetowej www.chinahomelife.com.pl

Udział w targach China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie jest bezpłatny.

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie