Aktualności

 

11.05.2016 r.

IV Polski Kongres Przedsiębiorczości

   Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 - Wielkopolska zaprasza do udziału w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 27-28 października w Lublinie. To jedyne mobilne wydarzenie biznesowe w Polsce. Sukces poprzednich edycji, które zgromadziły około 800 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu zaowocował zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Bank Gospodarstwa Krajowego czy Krajowa Izba Gospodarki Odpadami.  W efekcie, nadchodzący Kongres to ponad 20 paneli dyskusyjnych, 2 dni rozmów poświęconych poszczególnym sektorom gospodarki.

Patronat medialny objęły Polsat News, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, portal eGospodarka.pl, Bankier.pl.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „Trójpodział polskiej gospodarki – biznes – nauka – samorząd”. Przekładając to na zaplanowane dyskusje, partnerami merytorycznymi poszczególnych konferencji, reprezentujących stronę samorządową będą marszałkowie województw, prezydenci miast, burmistrzowie oraz wójtowie tych miast i gmin, które mogą pochwalić się sukcesami w pozyskiwaniu finansowania na inwestycje miejskie. 

Naszym zamiarem jest również to, aby przybliżyć uczestnikom Kongresu znaczenie Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska w rozwoju przedsiębiorczości.

Zachęcamy do udziału w wyżej wymienionym wydarzeniu poprzez rejestrację na stronie internetowej: www.polskikongres.pl, a także o podanie informacji do biura Stowarzyszenia w celu zorganizowania wyjazdu.

Udział w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości jest bezpłatny.

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie