Aktualności

 

12.10.2015r.

Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora

 

Starostowie, Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie

 

            Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski –Centrum Obsługi Inwestora, zaprasza na konferencję nt:

 „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora”

 Celem organizatorów jest przekazanie wiedzy z zakresu przygotowywania oferty inwestycyjnej, obsługi inwestorów oraz właściwej promocji potencjału inwestycyjnego samorządów. Zaprezentowany zostanie realny przykład tworzenia inwestycji zagranicznej na terenie samorządu a także prezentacja „dobrych praktyk” w zakresie procesu inwestycyjnego. 

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.   

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli samorządu terytorialnego z Wielkopolski. Program przygotowano w taki sposób, by strona merytoryczna konferencji zainteresowała w równym stopniu włodarzy samorządowych, jak i pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie oferty inwestycyjnej i obsługę projektów.

             Zachęcam Państwa do osobistego udziału w tym szczególnym wydarzeniu, a w przypadku niemożności przybycia do delegowania pracownika, któremu przekazywana podczas konferencji wiedza z pewnością pomoże w realizacji codziennych zadań służbowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla uczestników delegowanych przez samorządy lokalne województwa wielkopolskiego.

Konferencja odbędzie się w dniu 6 listopada 2015 r., w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto, ul. Główna 16, 62-571 Stare Miasto.

Serdecznie zapraszam do udziału!

 

                                                                                  /-/Ryszard Nawrocki

Prezes Zarządu

                                                                            Wójt Gminy Stare Miasto

Załączniki:

  1. Program
  2. Karta zgłoszeniowa

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie