Aktualności

 

30.09.2015 r.

Zapraszamy na targi GMINA, 27-30 października, Poznań.

Od tego roku nastąpiło połączenie targów POLEKO, KOMTECHNIKA, GMINA i DWORZEC w jedno nowe wydarzenie – Międzynarodowe Targi Technologii i produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.

Targi stanowią sumę doświadczeń z poszczególnych projektów, czego potwierdzeniem jest nowa formuła oddająca w pełni ideę zrównoważonego rozwoju na różnych płaszczyznach ekologii.

 W dniach 27-30 październik br. Stowarzyszenie będzie wystawcą targów Gmina gdzie będzie prezentowało 19 gmin członkowskich.   

To wydarzenie o dużym potencjale jest doskonałym miejscem na przedstawienie oferty inwestycyjnej zainteresowanym przedsiębiorcom. Przestrzeń ekspozycyjna pawilonu umożliwia przeprowadzenie żywych dyskusji biznesowych jak również wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z ludźmi z branży. Targi to bez wątpienia najlepsze źródło informacji o rynku a obecność na nich zdecydowanie podnosi prestiż Stowarzyszenia jak również stanowi doskonałą jej reklamę.

Mamy nadzieję, iż udział w owym wydarzeniu zaowocuje w przyszłości większym zainteresowaniem terenami inwestycyjnymi położonymi wzdłuż autostrady A2 oraz pojawieniem się kolejnych inwestorów chcących zainwestować właśnie w województwie wielkopolskim.

 Czekamy na Państwa na Targach Gmina w Poznaniu, w dniach 27-30 października.

Nasze stoisko nr 5A znajdziecie Państwo w pawilonie 8A.

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie