Aktualności

 

18.03.2013 r.

Targi MIPIM w Cannes

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska w dniach 12-15 marca było obecne ma targach MIPIM w Cannes. Jest to największe wydarzenie targowe w Europie jeżeli chodzi o nieruchomości i inwestycje.  Wyjazd na targi był możliwy dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych w ramach konkursu przeprowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Dofinansowanie obejmowało wszystkie koszty wystawy (stoisko i powierzchnia). Beneficjent  pokrywał jedynie koszty transportu. O udział w targach mogły się ubiegać samorządy, spółki samorządowe, oraz stowarzyszenia samorządów. Jednym z beneficjentów jest właśnie Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska, zrzeszające 19 samorządów Wielkopolski, przez których teren przebiega trasa autostrady A2. Udział w targach pozwala nawiązać wiele kontaktów z firmami zainteresowanymi ulokowaniem swojej inwestycji w Polsce. Targi MIPIM to także prestiżowa promocja walorów kraju, regionu oraz poszczególnych samorządów wśród największych miast Europy również obecnych na targach.

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie