Aktualności

 •  

  28.09.2020 r.

  Targi Turystyki Weekendowej ATRAKCJE REGIONÓW w Chorzowie

  W dniach 25-27 września przedstawiciele Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska uczestniczyli w targach turystyki weekendowej Atrakcje Regionów w Chorzowie.

  Targi tradycyjnie odbyły się na terenie Parku Śląskiego, jednakże ze względu na sytuację epidemiologiczną wystawcy znajdowali się           w domkach na terenie parku, a zwiedzający na terenie otwartym, celem zapewnienia wymogów bezpieczeństwa.

  ZOBACZ
 •  

  20 listopada 2019 r.

  Zapraszamy na konferencję

  Zapraszamy na konferencję "Walory inwestycyjne i turystyczne terenów przyautostradowych", która odbędzie się w dniu 20 listopada 2019 roku o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej, ul. Główna 16, 62-571 Stare Miasto, powiat koniński.

  Celem konferencji jest przedstawienie dobrych praktych z zakresu współpracy inwestora z samorządem oraz tworzenia szlaków turytycznych.

  ZOBACZ
 •  

  10-11 kwiecień 2019 r.

  Stowarzyszenie ponownie w Europarlamencie w Brukseli

  W dniach 10-11 kwietnia przedstawiciele kilku stowarzyszeń, m.in Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska,  wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli, w czasie którego mogli z bliska zapoznać się z pracą Parlamentu Europejskiego. Stowarzyszenie reprezentowały gminy: Dąbie, Słupca, Stare Miasto oraz Września.

  ZOBACZ
 •  

  17-19 maja 2019 r.

  Targi Turystyki - atrakcje regionów w Chorzowie

  Targi Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów to przede wszystkim promocja znanych i mniej znanych polskich regionów i atrakcji turystycznych oraz  polskich produktów tradycyjnych i wyrobów rzemieślniczych.

  Targi odbywają się w wyjątkowym miejscu, gdzie z atrakcyjną ofertą Wystawców zapoznaje się co roku bardzo liczna grupa aktywnych mieszkańców Śląska i nie tylko. Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, gdzie odbywają się targi, usytuowany jest bowiem na pograniczu trzech miast: Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich.

  Każda edycja cieszy się ogromną frekwencją gości odwiedzających, których co roku przybywa, w tym również Stowarzyszenie Samorządowe A-2 Wielkopolska.

  ZOBACZ
 •  

  8-9 kwiecień 2019 r.

  V Europejski Kongres Samorządów w Krakowie

  Na dwa dni (8-9 kwietnia) Kraków stał się samorządowym centrum Polski. W myśl tegorocznego hasła  Kongresu „Samorząd – razem dla przyszłości” wiele miejsca poświęcono takim kwestiom jak źródła finansowania rozwoju regionów, smart-rozwiązania, współpraca transgraniczna, tworzenie sprzyjających warunków dla inwestycji, zintegrowany z potrzebami rynku rozwój szkolnictwa wyższego czy różne kwestie związane z kulturą i promocją małych ojczyzn.

  ZOBACZ
 •  

  29.03.2019 r.

  25 Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie

  Stowarzyszenie pierwszy raz uczestniczyło na Jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych w dniach 29-31 marca 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

  ZOBACZ
 •  

  06.02.2019 r.

  Wybrano nowy Zarząd Stowarzyszenia

  6 lutego 2019 roku w staromiejskiej bibliotece odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska.

  ZOBACZ
 •  

  15.10.2018 r.

  Stowarzyszenie na Expo Real 2018 w Monachium

  W dniach od 8 do 10 października br. Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska uczestniczyło w targach inwestycyjnych Expo Real 2018 w Monachium, które są najważniejszym wydarzeniem rynku nieruchomości w Europie.

  ZOBACZ
 •  

  19.09.2018 r.

  Atrakcyjna konferencja w Starym Mieście

  Blisko 60 osób uczestniczyło w konferencji międzynarodowej „Skuteczna promocja gospodarcza samorządów w kraju i za granicą” w dniu 19 września w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto organizowanej przez Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska.

  ZOBACZ
 •  

  19.09.2018 r.

  Zapraszamy na konferencję międzynarodową

  Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska zaprasza na konferencję międzynarodową nt.

   „Skuteczna promocja gospodarcza samorządów w kraju i za granicą”

   Celem organizatora jest przekazanie wiedzy z zakresu współpracy pomiędzy samorządem a inwestorem a także przedstawienie dobrych praktyk w zakresie pozyskiwania inwestorów.

  Konferencja adresowana jest do przedstawicieli samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, Lokalnych Grup Działania, przedsiębiorców, gmin partnerskich Starego Miasta – z Niemiec i Czech.

  Program przygotowano w taki sposób, by strona merytoryczna konferencji zainteresowała w równym stopniu samorządowców, przedsiębiorców i potencjalnych inwestorów.

  Zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniu 19 września 2018 roku o godz. 11.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej,  ul. Główna 16,  62-571 Stare Miasto, powiat koniński.

  Udział w konferencji jest bezpłatny!

   

  Patronat Honorowy Marszałka Województwa Wielkopolskiego

  Patronat Honorowy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

   

                                                                                                              

  ZOBACZ
 •  

  18-21.06.2018 r.

  Stowarzyszenie na wyjeździe studyjnym w Parlamencie Europejskim w Brukseli

  W dniach 18-21 czerwca 2018 roku Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska wzięło udział w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Wyjazd został zorganizowany przez Biuro Poselskie Pana Adama Szejnfelda.

  ZOBACZ
 •  

  26-27 kwietnia 2018 r.

  IV Europejski Kongres Samorządów w Krakowie

  W dniach 26-27 kwietnia 2018 roku na IV Europejskiego Kongresu Samorządowego w Krakowie  pod hasłem "Samorząd strategią dla przyszłości" uczestnikami byli Pan Ryszard Nawrocki -Wójt Gminy Stare Miasto - Prezes Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska, Pan Tomasz Kałużny Burmistrz Miasta i Gminy Września - Członek Zarządu Stowarzyszenia oraz Wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz.

  ZOBACZ
 •  

  21-23 marca 2018 r.

  Targi Terenów Inwestycyjnych i Nieruchomości INVESTATE POLAND w Nadarzynie

  W dniach 21-23 marca 2018 roku w Targach Investate Poland 2018 wzięli udział przedstawicie parków technologiczno-przemysłowych, specjalnych stref ekonomicznych, agencji rozwoju regionalnego, miast, gmin i powiatów, właścicieli gruntów inwestycyjnych, przedstawiciele instytucji finansowych, architektów i przedsiębiorców budowlanych, a także po raz kolejny Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska.

  ZOBACZ
 •  

  09.02.2018 r.

  Posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia w Starostwie Powiatowym w Słupcy

  Kolejne posiedzenie zarządu odbyło się 9 lutego 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Słupcy.

  ZOBACZ
 •  

  Posiedzenie Zarządu

  Informujemy, iż posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska, które odbędzie się 09 lutego 2018 roku o godz. 12.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupcy, ul.Poznańska 20.

  ZOBACZ
 •  

  Konferencja międzynarodowa "Wyzwania i problemy samorządów w procesie pozyskiwania inwestorów"

  W piątek 27 października br. odbyła się w Nowym Tomyślu międzynarodowa konferencja pn. „Wyzwania i problemy samorządów w procesie pozyskiwania inwestorów”. Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska, we współpracy z Urzędem Miejskim w Nowym Tomyślu oraz Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu/Wydział Zamiejscowy w Nowym Tomyślu zgromadziło ponad 70 uczestników.

  ZOBACZ
 •  

  Zapraszamy na konferencję międzynarodową "Wyzwania i problemy samorządów w procesie pozyskiwania inwestorów"

  ZOBACZ
 •  

  Targi Expo Real Monachium 2017

  W dniach od 4 do 6 października 2017 roku przedstawiciele wielkopolskich instytucji samorządowych tj.  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska,  Miasta i Gminy Września, Gminy Stare Miasto i Urzędu Miejskiego w Śremie uczestniczyli w największych targach inwestycyjnych w Europie, czyli Expo Real w Monachium.

  ZOBACZ
 •  

  Owocne rozmowy w Krynicy na XXVII Forum Ekonomicznym

  Prezes Zarządu Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska - Wójt gminy Stare Miasto, Ryszard Nawrocki w minionym tygodniu odwiedził Krynicę. Był jednym z kilku tysięcy gości Forum Ekonomicznego.

  ZOBACZ
 •  

  Posiedzenie Zarządu

  Informujemy, iż posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia odbędzie się 12 września 2017 roku o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym we Wrześni, ul. Chopina 10.

  ZOBACZ
 •  

  Wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli

  Od zwiedzenia pięknej, posiadającej niesamowity klimat Brugii rozpoczęli wycieczkę do stolicy Belgii uczestnicy wyjazdu studyjnego, zorganizowanego przez Panią Europoseł Krystynę Łybacką.

  ZOBACZ
 •  

  Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia oraz X-lecie Jubileuszu

  W dniu 22 czerwca 2017 roku w Restauracji „Staromiejska” w Starym Mieście odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska oraz Jubileusz X-lecia Stowarzyszenia.

  ZOBACZ
 •  

  Kolejna edycja Targów China Homelife

  Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska zaprasza na kolejną edycję Targów China Homelife w PTAK WARSAW Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

  ZOBACZ
 •  

  22.03.2017 r.

  Posiedzenie Zarządu

  W dniu 22.03.2017 roku o godz. 12.00  odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządowego A2-Wielkopolska w siedzibie Urzędu Gminy w Starym Mieście.

  ZOBACZ
 •  

  01.02.2017 r.

  Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego Gminę Brudzew

  http://brudzew.pl/film/Brudzew_Olimpiada.mp4

  ZOBACZ
 •  

  Stowarzyszenie po raz pierwszy na IV Polskim Konresie Przedsiębiorczości w Lublinie

  W dniach 27-28 października 2016 roku Stowarzyszenie po raz pierwszy uczestniczyło w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w Lublinie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji Kongresu była synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm ma rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce.

  ZOBACZ
 •  

  Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, 11-14.10.2016r.

  Już po raz kolejny Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska było obecne na targach POL-ECO-SYSTEM. Targi, które powstały w miejsce kwartetu marek: Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec, odbywały się w dniach od 11 do 14 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  ZOBACZ
 •  

  Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium.

  Między 4 a 6 października 2016 roku odbyły się  Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium.

  ZOBACZ
 •  

  Wyjazd studyjny członków Stowarzyszenia do Kieleckiego Parku Technologicznego

  Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska wspólnie z Konińska Izbą Gospodarczą w Koninie w dniu 27 września zorganizowało wyjazd studyjny dla członków Stowarzyszenia do Kieleckiego Parku Technologicznego.

  ZOBACZ
 •  

  19.09.2016 r.

  XXVI FORUM EKONOMICZNE "Europa w obliczu wyzwań – zjednoczeni czy podzieleni?”

  W dniach 6-8 września 2016 odbyło się w Krynicy-Zdroju XXVI Forum Ekonomiczne.

  ZOBACZ
 •  

  26.07.2016 r.

  Zapraszamy na Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu

  Targi POL-ECO-SYSTEM wciąż się zmieniają, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby wystawców i zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji targów wydarzenia drugiego dnia Kongresu ENVICON odbędą się w ramach ekspozycji targowej. Udział w nich dla uczestników POL-ECO-SYSTEM będzie bezpłatny.

  ZOBACZ
 •  

  26.07.2016 r.

  XXVI FORUM EKONOMICZNE "Europa w obliczu wyzwań – zjednoczeni czy podzieleni?”

  Stowarzyszenie Samorządowe A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału  XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy „Europa w obliczu wyzwań – zjednoczeni czy podzieleni?”,  które odbędzie się w dniach 06-08 września 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce. W trakcie Forum Ekonomicznego odbywa się 5 sesji plenarnych i ponad 200 wydarzeń merytorycznych, prezentacji oraz wykładów.

  ZOBACZ
 •  

  22.07.2016 r.

  Powiat Koniński. Z energią dla rozwoju wsi

  Projekt „Kulturalnie i lokalnie – cykl szkoleń dotyczących tworzenia i promocji produktów lokalnych w powiecie konińskim” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskie

  ZOBACZ
 •  

  02.06.2016 r.

  Targi China Homelife Show

  Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

  Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

  ZOBACZ
 •  

  17.06.2016 r.

  Posiedzenie Zarządu

  Informujemy, iż posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia A2-Wielkopolska odbyło się w dniu 17 czerwca 2016 roku o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrześni, ul. Chopina 10.

  ZOBACZ
 •  

  11.05.2016 r.

  IV Polski Kongres Przedsiębiorczości

  Zapraszamy do udziału w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w dniach 27-28 października w Lublinie.

  Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 - Wielkopolska zaprasza do udziału w IV Polskim Kongresie Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 27-28 października w Lublinie. To jedyne mobilne wydarzenie biznesowe w Polsce.

  ZOBACZ
 •  

  13.11.2015 r.

  Pokazali jak przyciągnąć inwestora

  Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

  ZOBACZ
 •  

  12.10.2015r.

  Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora

       Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski –Centrum Obsługi Inwestora, zaprasza na konferencję nt:

   „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora”

   Celem organizatorów jest przekazanie wiedzy z zakresu przygotowywania oferty inwestycyjnej, obsługi inwestorów oraz właściwej promocji potencjału inwestycyjnego samorządów. Zaprezentowany zostanie realny przykład tworzenia inwestycji zagranicznej na terenie samorządu a także prezentacja „dobrych praktyk” w zakresie procesu inwestycyjnego.

  Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

  ZOBACZ
 •  

  30.09.2015 r.

  Zapraszamy na targi GMINA, 27-30 października, Poznań.

  Od tego roku nastąpiło połączenie targów POLEKO, KOMTECHNIKA, GMINA i DWORZEC w jedno nowe wydarzenie – Międzynarodowe Targi Technologii i produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.

  ZOBACZ
 •  

  02.09.2015 r.

  Stowarzyszenie na XXV Forum Ekonomicznym

  Stowarzyszenie na XXV Forum Ekonomicznym i IX Forum Regionów - „Jak zbudować silną Europę? Strategie dla przyszłości?”

  Jak co roku, na kilka dni września, Krynica Zdrój stała się ekonomicznym centrum świata. Odbywało się tam bowiem Forum Ekonomiczne i Forum Regionów. Tysiące gości z Europy, Azji Centralnej   i USA dyskutowało w tym mieście o najważniejszych problemach światowej gospodarki.

  ZOBACZ
 •  

  12.08.2015 r.

  Spotkanie w KIG

  W dniu 12 sierpnia 2015 r. w siedzibie Urzędu Gminy Stare Miasto odbyło się spotkanie Prezesa Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska z Dyrektorem Konińskiej Izby Gospodarczej Panem Pawłem Jasińskim oraz Panem Andrzejem Sybisem.

  Przedmiotem prowadzonych rozmów było rozważenie możliwości współpracy pomiędzy KIG a Stowarzyszeniem w zakresie pozyskania środków na działania związane z promocją terenów inwestycyjnych.

  ZOBACZ
 •  

  17.08.2015 r.

  Zakład produkcyjny Hellermann Tyton

  W Kotuni, w gminie Słupca, ruszyła budowa pierwszego w Polsce zakładu produkcyjnego HellermannTyton. Wartość inwestycji wyniesie ok. 40 mln zł. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska. Dzisiaj została wbita symboliczna pierwsza łopata pod rozpoczętą budowę.

  ZOBACZ
 •  

  31.07.2015 r.

  Spotkanie w sprawie ofert inwestycyjnych

  W piątek, 31 lipca br. w Urzędzie Gminy w Strzałkowie odbyło się spotkanie robocze mające na celu przygotowanie kolejnych ofert inwestycyjnych dla gmin Strzałkowo i Słupca oraz omówienie skutecznego poszukiwania inwestorów. 

  ZOBACZ
 •  

  29.06.2015 r.

  Stowarzyszenie na forum współpracy z Chinami

   

  Trzecie Forum Regionalne Polska – Chiny odbyło się 29 czerwca w Łodzi. Miasto to gościło ponad 200 gości z Chin – przedstawicieli biznesu i tamtejszego samorządu. Wspólnie z partnerami z Polski obradowali nad tym jak rozszerzać współpracę obu krajów z korzyścią dla ich gospodarek. Na forum obecni byli również liczni przedstawiciele polskich władz, samorządów, sektora biznesu i nauki. Stowarzyszenie A2 Wielkopolska również uznało, że warto pojawić się na forum i zaobserwować aktualne trendy współpracy z Chinami. Stowarzyszenie reprezentował: Prezes Zarządu Ryszard Nawrocki.  Udział w forum to możliwość nawiązywania nowych kontaktów oraz zapoznania się z projektami realizowanymi przez MSZ – które na forum reprezentował minister Grzegorz Schetyna.

  ZOBACZ
 •  

  12.06.2015r.

  Walne Zebranie Stowarzyszenia Samorządowego A2

   

  12 czerwca 2015 roku w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Stare Miasto przy ul. Głównej 16 odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Samorządowego A-2 Wielkopolska. Zarządowi Stowarzyszenia udzielono absolutorium oraz dokonano wyboru władz Stowarzyszenia na nową kadencję. Prezesem Zarządu został wybrany ponownie Ryszard Nawrocki – Wójt Gminy Stare Miasto. W Zarządzie pozostali także dotychczasowi: Skarbnik Stowarzyszenia Tadeusz Jankowski – Wójt Gminy Krzymów, Sekretarz Grażyna Kazuś – Wójt Gminy Słupca oraz Członek Zarządu Tomasz Kałużny – Burmistrz Miasta i Gminy Września, a także Mariusz Roga – Starosta Słupecki. Nowym Członkiem Zarządu został Tomasz Szulc – Burmistrz Miasta i Gminy Opalenica.

  ZOBACZ
 •  

  Stowarzyszenie na targach Gmina Salon Investfield.

  W dniach 7-9 października Stowarzyszenie uczestniczyło w kolejnej edycji targów Gmina Salon Investfield. Na stoisku prezentowane były oferty inwestycyjne członków Stowarzyszenia

   


  ZOBACZ
 •  

  18.03.2013 r.

  Targi MIPIM w Cannes

  Już po raz kolejny Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska w dniach 12-15 marca było obecne ma targach MIPIM w Cannes. Jest to największe wydarzenie targowe w Europie jeżeli chodzi o nieruchomości i inwestycje.  

  ZOBACZ

gminy partnerskie

Dołącz do najlepszych

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska skupiające 16 jednostek samorządowych łączy jeden wspólny cel, czyli promowanie i przyciągnięcie do siebie jak najwięcej inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pokazali jak przyciągnąć inwestora

Blisko 70 uczestników wzięło udział w konferencji pn. „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora” zorganizowanej w dniu 6 listopada w gminie Stare Miasto. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Samorządowe A2-Wielkopolska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski – Centrum Obsługi Inwestora.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

Targi China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 07-09 czerwca 2016 roku

Zarząd Stowarzyszenia Samorządowego A2 – Wielkopolska zaprasza do udziału w V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej podczas targów China Homelife Show, Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 07-09 czerwca 2016 roku, to największa tego typu impreza w Polsce.

Inwestycje Gmina

PRZEKONAJ SIĘ SAM

ul. Główna 16B, 62-571 Stare Miasto
Telefon: 63 241 62 16
E-mail: biuro@a2wielkopolska.eu

Copyright © 2014 A2 wykonanie